Газобетонні та газосилікатні блоки – надзвичайно розповсюджений матеріал для сучасного будівництва. Блоки для перегородок повинні відповідати всім характеристикам сьогодення. Сировина для плит Aeroc та готова продукція – взірець екологічності та енергоефективності, що відповідають актуальним вимогам як до матеріалу, так і до вже готових конструкцій.

Будівельна галузь постійно і стрімко розвивається, тому будівельні матеріали мають повністю задовольняти попит та призначення на тепло, ефективність й екологічність, а цінова складова залишатись в розумних межах. Реалізація з чернівецького складу виконується за ціною, що визначається виробником. Застосування блоків не обмежується виключно на зведенні перегородок. Блоки D 400 активно використовують у будівництві опорних стін. Блоки для перегородок з відповідними характеристиками забезпечує компанія Aeroc, придбати їх можна в Чернівцях з доставленням в точку будівництва в межах країни. Структура та щільність цих газобетонних плит дозволяє будувати виходячи з розмірних характеристик: 75/100х250/288х600 мм. Наявні габаритні властивості блоків сприяють суттєвому скороченню часу на власне будівництво, витратним матеріалам та робочій силі в порівнянні з виконанням такого самого обсягу роботи з інших матеріалів цегла/камінь, тощо. Застосування блоків цієї щільності доцільно і в приміщеннях з підвищеними показниками вологості таких, як технічні поверхи, підвальні чи гаражні площадки.

Застосування в укладанні міжкімнатних перегородок газосилікатних блоків D 500 габаритами: 100/150/200мм х 600мм х288 мм або 200х250х600мм дозволяє звести стіну розміром в 1 м2 всього з 4 блоків Aeroc. Такий матеріал має попит в стрімкому будівництві особливо багатоповерхових житлових та офісних конструкцій. Комірчаста композиція плит забезпечує високу шумоізоляцію у багатоквартирних будинках. А багатошарові перегородки виконані з гігроскопічних блоків з доставленням з Чернівців обумовлюють дотримання температурних режимів, тобто теплоізоляція постійного працює на збереження комфортного мікроклімату в приміщенні.

Газобетонні блоки для перегородок представлені у чітких та точних пропорціях з гладкими та рівними торцевими поверхнями. Це важлива властивість для всіх етапів проведення будівельних робіт. На початку будівництва цінується чітка геометрія блоків та їх зручна система гладких граней або за потреби пазів, й досить легка вага. На етапі оздоблення — економічність стін із газобетонних плит дозволяє зменшити витрати на вирівнюванні та утепленні. Конструкції, що облаштовуються для шахт ліфтових та кабельних, можна завершити звичайним шаром фінішних засобів. В таких приміщеннях стає в пригоді висока стійкість до пожеж будівельного матеріалу.

Характеристики перегородкових блоків щільністю 400 та 500 кг/м3 відповідають класу міцності В 2,5 із досить легкою вагою до 16,6 кг. Висока вологостійкість плит надає переваги в будівництві частин конструкцій з трубопроводами та неопалювальних приміщень. Низькі показники теплопровідності та горіння використовують для дотримання безпеки споруд. Житлові та офісні модулі потребують звукоізоляції та стабільного комфортного мікроклімату, тому розподіляються саме газобетонними перегородковими плитами. Вони створюються з екологічної сировини та метод виготовлення забезпечує надзвичайні характеристики виробів.

Метод укладання блоків для перегородок дозволяє навіть непрофесійній особі створити надійну та міцну конструкцію. Такого типу блоки легко укладаються за допомогою підручних засобів та спеціальної клейової суміші. Суміш наноситься на матеріал шаром 1-3 мм, що забезпечує високий рівень зчеплення, швидко твердне та дуже довго тримається. Гладкі грані плит забезпечують швидке вирівнювання та максимально рівну перегородку. Нові напрямки в будівництві також успішно реалізуються з цими плитами Aeroc, забезпечуючи створення дизайнерських ніш й перегородок для розмежування простору в середині конструкцій.