Створення конструкцій це об’ємний та складний процес. Успіх спорудження та ефективність експлуатації напряму залежать від якості будівельних матеріалів. Використання сучасних матеріалів в процесі будівництва має численні переваги, що зображуються як на самих роботах, так і в користуванні.

Армовані газобетонні вироби від AEROC, виготовлені на новітньому обладнанні, стануть у пригоді для зведення конструкцій всіх типів від житлових до промислових. Армовані блоки створені для застосування у фундаментальних місцях приміщень: віконні та двірні отвори, стінні прорізи, перекриття, дах, тощо. Для максимально ефективного досягнення різних цілей завод виготовляє перемички з газобетону, газобетонні плити для перекриття та покриття.

Армовані вироби спрощують процес будівництва тим, що всередині газобетонного монолітного блоку вже вкладені арматурні прути. Це надзвичайно міцна армована конструкція з класом стиску С 2,5 й характеристиками газобетону: звуко та теплоізоляції, морозостійкості F100, щільністю 400-500 кг/м3. Ще одною перевагою армованих виробів, якою характеризуються всі продукти з газобетону — легкість й зручність при укладанні, значна економія часу, матеріалів та робочої сили, що витрачаються на створення армованої стяжки. Сталевий арматурний каркас, перед вкладанням в газобетонну суміш заздалегідь обробляють покриттям, яке запобігає корозії.

Застосування газобетонних армованих брускових перемичок унеможливлює деформаційні процеси протягом всього терміну експлуатації будівлі. Брускові блоки установлюють для розподілення ваги над віконними та дверними отворами або стіновими прорізами. Перемички виконані таким способом, що можуть однаково ефективно використовуватись в стінах опорних та для інших цільових спрямувань. Фахівці рекомендують коректно розраховувати навантаження, що прийдеться зверху на армовану плиту та не використовувати додатково ряд блоків при укладанні, додаткові консультації за посиланням https://aeroblock.net.ua/. Відмінні теплоізоляційні якості забезпечують виключення так званих «містків холоду», що утворює ефект цілісності теплоізоляційного захисту конструкції.

Газобетонні вироби AEROC зміцнені спеціально звареною стальною конструкцією ефективно експлуатуються в будівництві промислових комплексів, житлових малоповерхових і багатоповерхових приміщень, складських та конструкціях інших типів. Перемички армовані ідеально поводять себе у перекритті стінових прорізів та створені декоративних арок. Спеціально розроблені розміри армованих виробів абсолютно збігаються з шириною блоку, що використовується в кладці стіни, а висота легко підбирається відповідно до одного 200/250 мм або двох блоків 400/500 мм.

Дієвою заміною міжповерховим перекриттям з бетону або дерева стали армовані газобетонні плити перекриття, які суттєво переважають за характеристиками. Газобетонне армоване перекриття виготовляється з щільністю газобетону D 500, відповідно клас міцності на стискання — С 2,5. Додаткову міцність конструкції створює армований сталевий каркас, завбачливо оброблений антикорозійним засобом. Вага плит перекриття невелика, це дозволяє економити на замовленні надпотужної будівельної техніки, а спеціально розроблені пази полегшують процес вирівнювання та ущільнюють конструкцію. Оскільки це вироби з газобетону, плити перекриття характеризуються пожеже та морозостійкістю, й високими звуко та теплоізоляційними властивостями. Всі ці особливості утворюються завдяки комірчастій структурі газобетонного моноліту.

Фірма AEROC постійно працює над удосконаленням та розвитком виробництва. Створення плит для покриття даху з газобетону є проявом турботи про будівельників, так і мешканців та робітників. Унікальні характеристики та зручну технологію виготовлення газобетону раціонально використовують для створення будинків-термосів. Так виникла ідея застосувати плити покриття при зведенні дахів плоского та похилого типів. Покриття AEROC допомагає максимально зберігати тепло всередині конструкції, а система «паз-гребінь» полегшує процес будівництва. Газобетонні плити для покриття також виготовляють з газобетону D 500, а можливість витримувати навантаження складає 3 кПа.

Установка армованих виробів всіх типів кардинально не відрізняється від процесу кладки газобетонних блоків. Укладання обов'язково виконується цілими перемичками чи плитами на повністю заповнені клейовим розчином шви. Слід зауважити, що на блоках є спеціальні позначки у вигляді стрілок, при виконанні робіт стрілка блока має показувати вгору. Правильний розрахунок кількості й габаритних розмірів армованих виробів AEROC та відповідна з’єднувальна суміш гарантують успішне виконання будівельних робіт і тривалу експлуатацію будівлі.